Proverena mišljenja (1966)
5
47%
4
44%
3
5%
2
2%
1
2%
1966
mišljenja
19.06.2026
Potvrđeni kupac
Velika izbira, predvsem pa krasen opis za vsako rastlino. Zelo zadovoljna z vašo trgovino
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
18.06.2026
Potvrđeni kupac
Program ni najbolj praktičen,znesek nakupa se ne prikazuje po vsakem nakupu.
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
18.06.2026
Potvrđeni kupac
Trgovina je super dostava je bolj tako tako
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
11.06.2026
Potvrđeni kupac
Vedno sem zadovoljna z nakupom pri sadike na dom.
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
09.06.2026
Potvrđeni kupac
Prvi. Nakupujem in mislim da o vredu.
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
08.06.2026
Potvrđeni kupac
Super pregledna stran. Žal nimate vsega kar sem iskala, ampak vseeno ste dobro založeni.
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
26.05.2026
Potvrđeni kupac
Zelo lepo razlozeno
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
25.05.2026
Potvrđeni kupac
Zelo so mi všeč vaše teme in tudi sadike. Z vsemi do sedaj kupljenimi, sem zelo zadovoljna. Hvala vam!
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
22.05.2026
Potvrđeni kupac
že dolgo nisem nakupovala pri vas ko sem pa sem bila in nisem bila zadovolna
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
22.05.2026
Potvrđeni kupac
Zelo lepe in kvalitetne sadike
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
21.05.2026
Potvrđeni kupac
Zelo dobra nakupna izkušnja. V nedeljo zvečer sem plačal po predračunu, v četrtek zjutraj je bil paket pri meni. Jagode so v lončkih, v vlažni zemlji, škatla pa zapolnjena s slamo. Sadike so videti lepe.
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji
20.05.2026
Potvrđeni kupac
Z nakupom v spletni trgovini sadikanadom. Si nikakor ne morem biti zadovoljen, saj razen generiranega sporočila o sprejetem naročilu z njihove strani nisem prejel nobenega sporočila več (naprimer; da je bila pošiljka odposlana oz. Oddana dostavni službi) prav tako, sem nekajkrat poskušal z njimi stopiti v kontakt na objavljeno tel. št. 040 721 000 vendar nihče ni našel časa, da bi se oglasil na telefon ali pa mogoče vrnil neodgovorjen klic. Nato pa pošiljko pošljejo z dostavno službo goldekspres, njihov dostavljalec me o prispeli dostavi ni obvestil ampak jo je pustil pred sosedovimi vrati in se odpeljal! Na kratko, mogoče bi lako malo pogledali čez plot in videli kako druge spletne trgovine poslujejo s strankami.
PROVERENO MIŠLJENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošalji