Preverjena mnenja (1966)
5
47%
4
44%
3
5%
2
2%
1
2%
1966
mnenj
19.06.2026
Preverjeni kupec
Velika izbira, predvsem pa krasen opis za vsako rastlino. Zelo zadovoljna z vašo trgovino
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
18.06.2026
Preverjeni kupec
Program ni najbolj praktičen,znesek nakupa se ne prikazuje po vsakem nakupu.
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
18.06.2026
Preverjeni kupec
Trgovina je super dostava je bolj tako tako
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
11.06.2026
Preverjeni kupec
Vedno sem zadovoljna z nakupom pri sadike na dom.
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
09.06.2026
Preverjeni kupec
Prvi. Nakupujem in mislim da o vredu.
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
08.06.2026
Preverjeni kupec
Super pregledna stran. Žal nimate vsega kar sem iskala, ampak vseeno ste dobro založeni.
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
26.05.2026
Preverjeni kupec
Zelo lepo razlozeno
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
25.05.2026
Preverjeni kupec
Zelo so mi všeč vaše teme in tudi sadike. Z vsemi do sedaj kupljenimi, sem zelo zadovoljna. Hvala vam!
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
22.05.2026
Preverjeni kupec
že dolgo nisem nakupovala pri vas ko sem pa sem bila in nisem bila zadovolna
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
22.05.2026
Preverjeni kupec
Zelo lepe in kvalitetne sadike
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
21.05.2026
Preverjeni kupec
Zelo dobra nakupna izkušnja. V nedeljo zvečer sem plačal po predračunu, v četrtek zjutraj je bil paket pri meni. Jagode so v lončkih, v vlažni zemlji, škatla pa zapolnjena s slamo. Sadike so videti lepe.
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji
20.05.2026
Preverjeni kupec
Z nakupom v spletni trgovini sadikanadom. Si nikakor ne morem biti zadovoljen, saj razen generiranega sporočila o sprejetem naročilu z njihove strani nisem prejel nobenega sporočila več (naprimer; da je bila pošiljka odposlana oz. Oddana dostavni službi) prav tako, sem nekajkrat poskušal z njimi stopiti v kontakt na objavljeno tel. št. 040 721 000 vendar nihče ni našel časa, da bi se oglasil na telefon ali pa mogoče vrnil neodgovorjen klic. Nato pa pošiljko pošljejo z dostavno službo goldekspres, njihov dostavljalec me o prispeli dostavi ni obvestil ampak jo je pustil pred sosedovimi vrati in se odpeljal! Na kratko, mogoče bi lako malo pogledali čez plot in videli kako druge spletne trgovine poslujejo s strankami.
PREVERJENO MNENJE
(0)
Prijavi neprimeren komentar
Pošlji